Security Review (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Error
bs: Greška

en: Details
bs: Detalji

en: authenticated user
bs: Prijavljeni korisnik

en: Error reporting
bs: Prijava grešaka

en: anonymous user
bs: Anonimni korisnik
