Security Review (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Error
cy: Gwall

en: Advanced
cy: Uwch

en: Details
cy: Manylion

en: authenticated user
cy: defnyddiwr dilysedig

en: Error reporting
cy: Adrodd gwall

en: anonymous user
cy: defnyddiwr anhysbys

en: Text formats
cy: Fformatiau testun
