Security Review (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Error
et: Viga

en: OK
et: Olgu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Details
et: Üksikasjad

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: anonymous user
et: anonüümne kasutaja

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Text formats
et: Tekstiformaadid
