Security Review (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Error
eu: Errorea

en: OK
eu: Ados

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua

en: Error reporting
eu: Erroreari buruz informatu

en: anonymous user
eu: erabiltzaile anonimoa

en: Private files
eu: Fitxategi pribatuak

en: Text formats
eu: Testu formatuak
