Security Review (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Error
gl: Erro

en: OK
gl: Aceptar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Details
gl: Detalles

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: Error reporting
gl: Informe de erros

en: anonymous user
gl: usuario/a anónimo/a

en: Private files
gl: Arquivos privados

en: Text formats
gl: Formatos do texto
