Security Review (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Error
is: Villa

en: OK
is: Í lagi

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Details
is: Nánar

en: authenticated user
is: auðkenndur notandi

en: anonymous user
is: Óskráður notandi
