Security Review (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ
