Security Review (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Settings
ru: Настройки

en: Help
ru: Справка

en: Error
ru: Ошибка

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Details
ru: Подробности

en: Run
ru: Запустить

en: Skip
ru: Пропустить

en: authenticated user
ru: авторизованный пользователь

en: Error reporting
ru: Сообщения об ошибках

en: anonymous user
ru: анонимный пользователь

en: Private files
ru: Приватные файлы

en: Text formats
ru: Текстовые форматы
