Security Review (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Error
sq: Gabim

en: Details
sq: Hollësi

en: authenticated user
sq: përdorues i identifikuar

en: Error reporting
sq: Raportimi i gabimeve
