Security Review (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Error
sv: Fel

en: Advanced
sv: Utökad

en: Details
sv: Detaljer

en: Skip
sv: Hoppa över

en: authenticated user
sv: inloggad användare

en: Error reporting
sv: Felrapportering

en: anonymous user
sv: gäst

en: Private files
sv: Privata filer

en: Text formats
sv: Textformat
