Security Review (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: Error
te: సమస్య

en: OK
te: సరే

en: Details
te: వివరాలు

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి

en: anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Private files
te: అంతరంగిక దస్త్రాలు
