Security Review (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Details
th: รายละเอียด

en: authenticated user
th: สมาชิก

en: Error reporting
th: การรายงานปัญหา

en: anonymous user
th: คนเยี่ยมชม
