Security Review (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: Error
tr: Hata

en: OK
tr: Tamam

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Skip
tr: Atla

en: authenticated user
tr: kayıtlı kullanıcı

en: Error reporting
tr: Hata raporlama

en: anonymous user
tr: konuk kullanıcı

en: Private files
tr: Özel dosyalar

en: Text formats
tr: Metin biçimleri

en: Allowed HTML tags in text formats
tr: Metin biçimlerinde izin verilen HTML etiketleri
