Security Review (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Error
uk: Помилка

en: OK
uk: Гаразд

en: Advanced
uk: Розширені

en: Details
uk: Подробиці

en: Run
uk: Виконати

en: Skip
uk: Пропустити

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: Private files
uk: Приватні файли

en: Text formats
uk: Текстові формати
