Security Review (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Error
bg: Грешка

en: Details
bg: Детайли

en: authenticated user
bg: регистриран потребител

en: Error reporting
bg: Отчет за грешките

en: anonymous user
bg: анонимен потребител

en: Text formats
bg: Входни формати

en: Temporary files
bg: Временни файлове
