Security Review (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Error
cs: Chyba

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Details
cs: Detaily

en: Skip
cs: Přeskočit

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Error reporting
cs: Hlášení chyb

en: anonymous user
cs: anonymní uživatel

en: Private files
cs: Privátní soubory

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Temporary files
cs: Dočasné soubory
