Security Review (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: Error
hi: त्रुटि

en: OK
hi: ठीक है

en: Advanced
hi: विकसित

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: authenticated user
hi: प्रमाणित सदस्य

en: Error reporting
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग

en: anonymous user
hi: अज्ञात उपयोक्ता

en: You have error reporting set to both the screen and the log.
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग गतिविधि संदेश और स्क्रीन पर निर्देशित की गायी है.

en: Private files
hi: निजी फाइलों

en: Error reporting set to log only.
hi: त्रुटि रिपोर्टिंग गतिविधि संदेश तक निर्देशित की गायी है

en: Temporary files
hi: अस्थायी फ़ाइलें
