Security Review (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Error
hr: Greška

en: OK
hr: U redu

en: Advanced
hr: Napredno

en: Details
hr: Detalji

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: Error reporting
hr: Izvješća o greškama

en: anonymous user
hr: anonimni korisnik

en: Private files
hr: Privatne datoteke

en: Text formats
hr: Oblici unosa

en: Temporary files
hr: Privremene datoteke
