Security Review (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Error
hu: Hiba

en: Advanced
hu: Haladó

en: Details
hu: Részletek

en: Run
hu: Futás

en: Skip
hu: Kihagy

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: Error reporting
hu: Hibajelentés

en: anonymous user
hu: névtelen látogató

en: Private files
hu: Rejtett fájlok

en: Text formats
hu: Szövegformátumok

en: Temporary files
hu: Ideiglenes fájlok
