Security Review (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Details
ka: დეტალები

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები

en: Temporary files
ka: დროებითი ფაილები
