Security Review (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Error
ku: هەڵە

en: OK
ku: باشە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو

en: Error reporting
ku: ڕاپۆرتکردنی هەڵه

en: anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Private files
ku: پەڕگە کەسییەکان

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Temporary files
ku: پەڕگە کاتییەکان
