Security Review (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: OK
ml: ശരി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
