Security Review (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Error
sk: Chyba

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Details
sk: Podrobnosti

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ

en: Error reporting
sk: Hlásenie chýb

en: anonymous user
sk: anonymný používateľ

en: Private files
sk: Privátne súbory

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Temporary files
sk: Dočasné súbory
