Security Review (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Error
vi: Lỗi

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Details
vi: Chi tiết

en: Run
vi: Chạy

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: authenticated user
vi: người dùng đã được xác thực

en: Error reporting
vi: Báo cáo lỗi

en: anonymous user
vi: người dùng ẩn danh

en: Private files
vi: Các tệp được bảo mật

en: Text formats
vi: Định dạng Văn bản

en: Temporary files
vi: Các tệp tạm thời
