Security Review (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Error
am: ስህተት

en: authenticated user
am: የተረጋገጠ ተጠቃሚ

en: Error reporting
am: ስህተት ሪፖርት ማድረጊያ

en: anonymous user
am: ስም አልባ ተጠቃሚ
