Security Review (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: Error
ar: خطأ

en: OK
ar: موافق

en: Advanced
ar: متقدم

en: Details
ar: التفاصيل

en: authenticated user
ar: مستخدم معرف

en: Error reporting
ar: التبليغ بالأخطاء

en: anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Private files
ar: الملفات الخاصة

en: Text formats
ar: تنسيقات النص

en: Temporary files
ar: الملفات المؤقتة
