Security Review (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Error
ast: Fallu

en: Details
ast: Detalles
