Security Review (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Error
az: Səhv

en: Advanced
az: Əlavə

en: Details
az: Detallar

en: Private files
az: Şəxsi fayllar

en: Text formats
az: Mətn formatları
