Security Review (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Error
bn: ত্রুটি

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ

en: Temporary files
bn: অস্থায়ী ফাইলসমূহ
