Security Review (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: Error
da: Fejl

en: Advanced
da: Avanceret

en: Details
da: Detaljer

en: authenticated user
da: godkendt bruger

en: Error reporting
da: Fejlrapportering

en: anonymous user
da: anonym bruger

en: Private files
da: Private filer

en: Some files and directories in your install are writable by the server.
da: Nogle filer og mapper i din installation er skrivbare af serveren.

en: Errors are written to the screen.
da: Fejl bliver skrevet til skærmen

en: Text formats
da: Tekstformater

en: Temporary files
da: Midlertidige filer
