Security Review (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Error
gu: ભુલ

en: Details
gu: વિગતો

en: Private files
gu: ખાનગી ફાઈલો

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ

en: Temporary files
gu: કામચલાઉ ફાઈલો
