Security Review (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Error
he: שגיאה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Details
he: פרטים

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: anonymous user
he: אורח

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Temporary files
he: קבצים זמניים
