Security Review (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Enable
it: Abilita

en: Settings
it: Impostazioni

en: Help
it: Aiuto

en: Error
it: Errore

en: Advanced
it: Avanzate

en: Details
it: Dettagli

en: authenticated user
it: utente autenticato

en: Error reporting
it: Avvisi di errore

en: anonymous user
it: utente anonimo

en: Private files
it: File privati

en: Text formats
it: Formati del testo

en: Temporary files
it: File temporanei
