Security Review (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Error
jv: Salah

en: Advanced
jv: Mahir

en: Details
jv: Lengkapé

en: authenticated user
jv: panganggo biasa

en: anonymous user
jv: panganggo anonim

en: Private files
jv: Berkas pribadi

en: Text formats
jv: Format teks

en: Temporary files
jv: Berkas sawetārā
