Security Review (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Error
km: កំហុស

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Error reporting
km: រាយការណ៍​កំហុស

en: anonymous user
km: អ្នកប្រើ​អនាមិក

en: Private files
km: ឯកសារ​ឯកជន

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Temporary files
km: ឯកសារ​បណ្តោះ​អាសន្ន
