Security Review (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Error
lv: Kļūda

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Skip
lv: Izlaist

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs

en: Private files
lv: Privāti faili

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Temporary files
lv: Pagaidu faili
