Security Review (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Error
mn: Алдаа

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
