Security Review (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Error
nl: Fout

en: OK
nl: Ok

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Skip
nl: Overslaan

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Error reporting
nl: Foutrapportage

en: anonymous user
nl: anonieme gebruiker

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Access security review pages
nl: Toegang tot de evaluatiepagina's over veiligheid
