Security Review (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Advanced
oc: Avançat

en: Details
oc: Detalhs

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat

en: Error reporting
oc: Rapòrts d'error

en: anonymous user
oc: utilizaire anonime

en: Private files
oc: Fichièrs privats

en: Text formats
oc: Formats de tèxte

en: Temporary files
oc: Fichièrs temporaris
