Security Review (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
