Security Review (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Error
pl: Błąd

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Details
pl: Szczegóły

en: Run
pl: Uruchom

en: Skip
pl: Pomiń

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Error reporting
pl: Powiadamianie o błędach

en: anonymous user
pl: użytkownik anonimowy

en: Private files
pl: Pliki prywatne

en: File system permissions
pl: Uprawienia systemu plików

en: Database errors
pl: Błędy bazy danych

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: Temporary files
pl: Pliki tymczasowe

en: PHP access
pl: Dostęp PHP
