Security Review (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Error
fa: خطا

en: OK
fa: موافقت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Details
fa: جزئیات

en: Private files
fa: فایل‌های خصوصی

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Temporary files
fa: فایل‌های موقت
