Security Review (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Habilitar

en: Settings
pt: Configurações

en: Help
pt: Ajuda

en: Error
pt: Erro

en: Advanced
pt: Avançado

en: Details
pt: Detalhes

en: Skip
pt: Pular

en: authenticated user
pt: usuário autenticado

en: Error reporting
pt: Relatório de erros

en: anonymous user
pt: usuário anônimo

en: Private files
pt: Arquivos privados

en: Text formats
pt: Formatos de texto

en: Temporary files
pt: Arquivos temporários
