Security Review (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Error
sl: Napaka

en: Details
sl: Podrobnosti

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: Error reporting
sl: Poročanje o napakah

en: anonymous user
sl: Anonimni uporabnik
