Security Review (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: authenticated user
ug: تىزىملانغان ئەزا

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
