Security Review (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: authenticated user
bo: ཆོག་མཆན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: anonymous user
bo: གསང་མིང་སྤྱོད་མཁན

en: Private files
bo: སྒེར་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Temporary files
bo: གནས་སྐབས་ཡིག་ཆ
