Security Review (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Advanced
ca: Avançat

en: Details
ca: Detalls

en: Run
ca: Executa

en: authenticated user
ca: usuari autentificat

en: Error reporting
ca: Informe d'error

en: anonymous user
ca: usuari anònim

en: Private files
ca: Fitxers privats

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Temporary files
ca: Fitxers temporals
