Security Review (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: authenticated user
dz: བདེན་བཤད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པ།

en: Error reporting
dz: འཛོལ་བ་སྙན་ཞུ་འབད་དོ།
