Security Review (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Error
el: Σφάλμα

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: Error reporting
el: Αναφορά σφαλμάτων

en: anonymous user
el: ανώνυμος χρήστης

en: Private files
el: Ιδιωτικά αρχεία

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Temporary files
el: Προσωρινά αρχεία
