Security Review (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Error
eo: Eraro

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Details
eo: Detaloj

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto

en: Error reporting
eo: Raportoj pri eraroj

en: anonymous user
eo: anonima uzanto
